Buduaaripildistamine on fotosessioon kaunis pesus. Pildistamine toimub sinu kodus, stuudios või hotellis. Buduaarifotod on imekaunis kingitus kallimale, kuid eelkõige on see pildistamine sinu enda jaoks. See on sinu aeg tunda end kauni, naiseliku ja seksikana.

pic10.jpg

Pildistamine kodus/hotellis

Sinu kodu on ideaalne koht buduaaripiltide tegemiseks. Paljud arvavad, et kodu peab olema suur ja uhke, kuid kõige olulisem on voodi ja aken. Lisaks magamistoale võime pilti teha ka elutoas ning isegi vannitoas, just nii nagu sa ise soovid. Buduaaripildistamise käigus teeme soovi korral ka maitsekaid ja kauneid aktifotosid.

M18.jpg

Pildistamine fotostuudios

Pildistan Tallinnas erinevates interjööristuudiotes, stuudio valik sõltub kliendi soovist. Stuudiod on avarad ja valgusküllased ning maitsekalt sisustatud.

Foto4.jpg

Aktifotod stuudios - valguse ja varju mäng

Kui soovid eriti sensuaalseid, intiimseid ja naiselikke fotosid, siis fotostuudio on parim valik nende tegemiseks. Kodustes tingimustes puuduvad tihtipeale selliseks pildistamiseks sobilikud valgusolud, seetõttu peakski nende piltide tegemiseks tulema just stuudiosse.

Lisainfo hindade ja vabade aegade kohta ruta.badina@gmail.com